do kasy suma: 0,00 zł

🔥 2% taniej na wszystkie produkty! Wykorzystaj kod: DZIENZIEMI 🔥

Od ponad 10 lat KOVIX projektuje oraz produkuje szerokiego asortymentu inteligentne blokady antykradzieżowe dla użytku "domowego" oraz do ochrony wszelkiego typu pojazdów. Łącząc własne doświadczenia oraz "know how" z najnowszymi technologiami, firma KOVIX skupia się na rozwoju każdego z produktów opartym na doświadczeniu klientów. To wszystko doprowadziło nas do stworzenia innowacyjnych cechy wielu z naszych produktów - funkcji ON/OFF w blokadach antykradzieżowych z alarmem. 

Szeroka gama produktów KOVIX spełni oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli zarówno skuterów jak i motocykli.

W ostatnich latach KOVIX wyspecjalizował się w produkcji blokad ze stali nierdzewnej, które przyczyniły się do wzrostu ilości naszych blokad, które spełniają restrykcyjne, europejskie normy SRA. 

Dla naszych klientów: pasja marki KOVIX dla tworzenia inteligentnych blokad zapewni zarówno twojemu domu jak i pojazdowi bezpieczeństwo.

NASZE ZABEZPIECZENIA

KOVIX oferuje swoim klientom szeroki wybór zabezpieczeń motocyklowych różnego rodzaju:

  • blokady tarczy hamulcowej z alarmem

  • kłódki typu U-Lock z alarmem

  • łańcuchy z zamkiem

Jako nieliczne z dostępnych zabezpieczeń, produkty marki KOVIX mogą być używane zarówno z aktywowanym, jak i dezaktywowanym sygnałem alarmowym.

Nasze zabezpieczenia motocyklowe to najwyższa jakość użytych materiałów i dbałość o każdy szczegół. Oferujemy naszym klientom najgłośniejszy z dostępnych na rynku alarm o natężeniu 120 dB, z możliwością aktywacji i dezaktywacji, których podzespoły elektroniczne są całkowicie wodoodporne. Wykonane ze stali nierdzewnej wybrane produkty KOVIX zdobyły europejski Certyfikat Bezpieczeństwa SRA.
Charakterystyczny wygląd, niezawodność i szeroki wybór modeli, w połączeniu z najatrakcyjniejszą ceną sprawiają, że KOVIX to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia.

BLOKADY KOVIX

Blokada zakładana na tarczę hamulcową unieruchamia koło i uniemożliwia jazdę motocyklem. Dzięki swojej prostocie i kompaktowym rozmiarom blokady tarczy stanowią najszybszy sposób na zabezpieczenie motocykla lub skutera przed kradzieżą w każdym miejscu. Wybierając model z alarmem o natężeniu 120 dB masz pewność, że każda próba zniszczenia lub przetransportowania motocykla zostanie zauważona.

KŁÓDKI

Kłódki typu U-Lock to skuteczny i wytrzymały sposób na zabezpieczenie pojazdów przed kradzieżą poprzez spięcie go z elementem otoczenia, np. latarnią lub barierką. Grubość stali, z której wykonany jest pałąg i zamek gwarantuje, że nie zostaną one z łatwością przecięte lub uszkodzone. Wybierając model z alarmem o natężeniu 120 dB masz pewność, że każda próba zniszczenia lub przetransportowania motocykla zostanie zauważona.

ŁAŃCUCHY I LINKI

Zaletą łańcucha zabezpieczającego jest jego uniwersalność. Może być użyty zarówno do blokowania koła motocykla, do spięcia go z elementem otoczenia, ale również jako zabezpieczenie na bramę garażu, w której przechowujesz maszynę. Dzięki heksagonalnemu przekrojowi ogniw, łańcuch KOVIX jest trudny do przecięcia lub zniszczenia. Łańcuchy KOVIX wyposażone są w materiałową osłonę, która zapobiega zarysowaniu elementów motocykla.

Blokady KOVIX

KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KAL6 KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KAL6
Producent: KOVIX
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KD6 KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KD6
Producent: KOVIX
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
KOVIX KAL14 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY KOVIX KAL14 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY
Producent: KOVIX
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej
KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY
Producent: KOVIX
Cena:

179,00 zł

zobacz więcej
KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY
Producent: KOVIX
Cena:

179,00 zł

zobacz więcej
KOVIX KAS15 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY KOVIX KAS15 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY
Producent: KOVIX
Cena:

329,00 zł

zobacz więcej
  • Strona
  • 1
  • |
  • 2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl