do kasy suma: 0,00 zł

🔥 2% taniej na wszystkie produkty! Wykorzystaj kod: WIELKANOC 🔥

Akumulatory

Akumulator jest jednostką sprzętową, którą można wielokrotnie użytkować i ładować prądem elektrycznym. Akumulator gromadzi i uwalnia energię elektryczną poprzez odwracalne reakcje chemiczne.

Akumulatory motocyklowe i akumulatory do skuterów

Akumulator motocyklowy, jak również akumulatory do skuterów są specjalnie tworzone pod te typy pojazdów. Każdy pojazd, w tym motocykl i skuter, potrzebuje akumulatora do działania. Są różne pojemności akumulatorów do motocykli, czy akumulatorów do skutera, i akumulator do motocykla, który pasuje do jednego modelu, niekoniecznie będzie pasować do innego modelu. Większość producentów skuterów motocykli dostarcza te pojazdy z fabrycznie zainstalowanym akumulatorem kwasowym, natomiast w naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim akumulatory żelowe, które mają tę zaletę nad kwasowymi, że są od razu gotowe do użytku i nie ma potrzeby zalewania ich kwasem. Wytwarza się je w oparciu o nowoczesną technologię, gdzie jest unieruchomiony elektrolit w postaci żelu. Żel zabezpiecza przed przypadkowym wyciekiem elektrolitu. Dzięki temu akumulator żelowy posiada bardzo dobre parametry pracy, jak i wysoką trwałość, która pozwoli na dłuższe działanie, co na pewno przełoży się na Twoje zadowolenie. Trzeba jednak pamiętać, że przy zakupie przez osobę, która nie jest przedsiębiorcą, nowego akumulatora konieczne jest oddanie starego akumulatora, aby nie została naliczona opłata depozytowa w wysokości 30 zł.

Akumulatory żelowe na www.skuterymotocykle.pl

Akumulator żelowy jest bardzo wydajny, dodatkowo można także zaopatrzyć się w akumulator żelowy ze wskaźnikiem, dzięki któremu można między innymi sprawdzić napięcie, jakie ma akumulator motocyklowy, czy też akumulator do skutera, a także dni pracy akumulatora. Jest to na pewno ułatwienie dla części konsumentów, którzy mogą w bardzo prosty sposób podpatrzeć te parametry. Jeżeli zależy Ci na wydajności akumulatora, to akumulator żelowy będzie najlepszym wyborem, jaki możemy Ci z całego serca polecić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl