do kasy suma: 0,00 zł

🔥 2% taniej na wszystkie produkty! Wykorzystaj kod: MAJ2 🔥

Mini quad LIYA M7/6 50cc 2T Pull-Start Mini quad LIYA M7/6 50cc 2T Pull-Start
Producent: LIYA
Cena:

2 499,00 zł

zobacz więcej
Mini Quad KXD M3/6 50cc E-Start Mini Quad KXD M3/6 50cc E-Start
Producent: KXD MOTO
Cena:

2 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad KXD M7/6 M7A 50CC Pull Start Mini Quad KXD M7/6 M7A 50CC Pull Start
Producent: KXD MOTO
Cena:

2 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini quad Light 6" 50cc E-Start - Kraftwele Mini quad Light 6" 50cc E-Start - Kraftwele
Producent: Kraftwele
Cena:

2 249,00 zł

zobacz więcej
Mini quad LIYA M7/6 E-Start Mini quad LIYA M7/6 E-Start
Producent: LIYA
Cena:

2 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad M10/6 50CC - E-START Mini Quad M10/6 50CC - E-START
Producent: YD
Cena:

2 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad M10/6 50CC Pull-START Mini Quad M10/6 50CC Pull-START
Producent: YD
Cena:

1 099,00 zł

zobacz więcej
MINI QUAD M9/6 50cc YD E-Start MINI QUAD M9/6 50cc YD E-Start
Producent: YD
Cena:

2 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad YD M7/6 50CC Pull Start Mini Quad YD M7/6 50CC Pull Start
Producent: YD
Cena:

1 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
MINI QUAD KXD M7/6 50cc M7A E-Start MINI QUAD KXD M7/6 50cc M7A E-Start
Producent: KXD MOTO
Cena:

2 799,00 zł

szt.
zobacz więcej
MINI QUAD M9/6 50cc YD Pull Start MINI QUAD M9/6 50cc YD Pull Start
Producent: YD
Cena:

2 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad XTR M4/4 50cc Pull-Start  < 4lat Mini Quad XTR M4/4 50cc Pull-Start < 4lat
Producent: YD
Cena:

1 890,00 zł

szt.
zobacz więcej
MINI QUAD XTR M7/6 50cc E-Start MINI QUAD XTR M7/6 50cc E-Start
Producent: XTR
Cena:

2 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad XTR M8/6 50CC - E-START Mini Quad XTR M8/6 50CC - E-START
Producent: XTR
Cena:

2 449,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Quad XTR M8/6 50CC - Pull-Start Mini Quad XTR M8/6 50CC - Pull-Start
Producent: XTR
Cena:

2 249,00 zł

szt.
zobacz więcej

Odpowiedni mini quad dla Twojego dziecka 

Mini Quad to pojazd czterokołowy dla dzieci, którego przeznaczeniem jest głównie sport i rekreacja oraz spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. W ostatnich latach dzieci masowo przestają uczestniczyć w zabawach i zajęciach organizowanych na zewnątrz – dlatego mini kład to świetny pomysł nie tylko na prezent, ale i na świadome zapewnienie dziecku ruchu i rozrywki. Dzięki takiej formie spędzania czasu poza domem dziecko wcześniej nauczy się koordynacji ruchowej i wyrobi sobie refleks, który przyda się w przyszłości. 

Zapewnij bezpieczeństwo podczas jazdy quadem

Mini Quady to otwarte pojazdy nieposiadające kabiny, które służą do jazdy na drogach nieutwardzonych. Dobrą nawierzchnią, szczególnie podczas pierwszych przejażdżek będą  pola oraz łąki, gdzie łatwiej jest utrzymać kontrolę nad mniejszym użytkownikiem quada. Mini kład jest idealnym rozwiązaniem jeżeli masz dziecko powyżej 3 roku życia, ponieważ elementy, w które został wyposażony czterokołowiec pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa  i dostosowanie sprzętu do wieku. Aby wybrać dopasowany do użytkownika model warto zainteresować się wielkością opon. Opony 4” będą odpowiednie dla dzieci od 3 do 5/6 lat, natomiast opony 6” mogą już użytkować dzieci w wieku od 4 do 7 roku życia.

Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa trzeba się również zastanowić nad wyborem quada pod względem jego uruchamiania – dlatego quady dzielimy na te bez rozrusznika (czyli odpalane na szarpak) oraz z rozrusznikiem. Kład bez rozrusznika będzie nieco tańszy, ale też bezpieczniejszy, ponieważ małe dziecko samodzielnie go nie uruchomi. Quad z rozrusznikiem to już model dla bardziej samodzielnych dzieci – mimo wszystko quady mogą być wyposażone w pilot do zdalnego wyłączania, aby w każdym momencie opiekun mógł zainterweniować. Każdy mini quad jest wyposażony w światła, co z pewnością zwiększa bezpieczeństwo podczas całodziennej jazdy. Rodzice powinni również wiedzieć, że mini kłady posiadają ograniczniki prędkości, które będą przydatne szczególnie dla początkujących dzieci. Ponadto mini quady są też wyposażone w specjalne zrywki bezpieczeństwa, które chronią nasze dzieci w razie wypadnięcia z pojazdu, ponieważ zrywka jest przymocowana z jednej strony do ubrania dziecka, a z drugiej do quada. Podczas zabawy zdarzają się małe wypadki i dziecko może wypaść z pojazdu, a dzięki zrywce bezpieczeństwa silnik automatycznie zgaśnie i quad się zatrzyma. 

Nieodzownym dodatkiem mogą być również specjalnie zaprojektowane ubrania do jazdy na quadach, które zwiększą bezpieczeństwo dziecka, a rodzicom zapewnią większy spokój. Należą do nich kaski, buzery, ochronne kurtki i spodnie, buty ochronne, rękawice oraz gogle. W naszym sklepie będą mogli państwo skorzystać z pomocy naszych pracowników, którzy chętnie dobiorą odpowiednie akcesoria dla dziecka do jazdy na mini kładzie. Pragniemy również podkreślić, że wszystkie nasze mini quady posiadają certyfikat CE – który gwarantuje bezpieczną zabawę. 

Poznaj potrzeby dziecka, aby wybrać odpowiedniego mini quada

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy kto marzy, aby sprawić swojemu dziecku nietuzinkowy prezent w postaci mini quada, posiada gruntowną wiedzę w tym temacie. Jesteśmy tego świadomi, dlatego chcemy jak najlepiej przybliżyć temat quadów dla najmłodszych użytkowników. Zapewne wiemy, w jakich sytuacjach podczas zabawy na zewnątrz nasze dzieci czują się komfortowo – czy lubią głośną zabawę, pokonywanie przeszkód, a może są już na tyle samodzielne, że nie potrzebują nadmiernej kontroli i uwagi. Te wszystkie aspekty mogą mieć właśnie wpływ, jeśli chcesz sprawić dziecku mini quada. Dla  bardziej odważnych dzieci polecamy quady dwusuwowe, które nie boją się głośnej pracy silnika i nie przeszkadza im zapach mieszanki paliwowej, na której jeździ każdy mini quad dwusuwowy (2T). Ten typ silnika mimo ciągłej eksploatacji i możliwej interwencji w naprawie nie będzie problemowy, ponieważ dostępność i niska cena części zamiennych natychmiastowo rozwiązuje każdy problem. Sama wymiana silnika to koszt w granicach 250 zł, a łatwy w naprawie quad daje gwarancję dalszej i nieprzerwanej zabawy. Dla dzieci, które wolą cichą pracę silnika polecamy quady czterosuwowe lub elektryczne, które wyróżnia jednak subtelniejsza jego praca, ale też bardziej skomplikowana budowa. Warto wiedzieć, że mini quady dzielą się na sportowe, które charakteryzuje szerszy rozstaw osi, przez co są mniej wywrotne i bezpieczniejsze. Quady przeprawowe charakteryzują się z kolei węższym rozstawem i są wyposażone w praktyczne bagażniki, do których można przymocować niezbędny ekwipunek. Mamy nadzieję, że po solidnej dawce informacji na temat mini quadów, nie będzie problemu z wyborem odpowiedniego modelu. 

Porządny quad to trafiony prezent 

Możesz sprawić swojemu dziecku niesamowity prezent. Jeżeli miałeś już okazję korzystać z wypożyczalni, która udostępniała kłady bądź mini kłady to jesteś świadom, ile frajdy potrafi sprawić taki pojazd. Mini Quad został specjalnie zaprojektowany w ten sposób, aby nawet małe dziecko nie miało trudności w jego użytkowaniu. 

Jeżeli oczyma wyobraźni widzisz te wszystkie ciekawe momenty, gdy będziesz mógł spędzić swój wolny czas z własnym dzieckiem, bratankiem, siostrzeńcem bądź chrześniakiem, już zapewne wiesz, jaką masę radości poczuje to dziecko. Oczywiście pasją do quadów możesz też „zarazić” dziewczynkę. Kto powiedział, że to tylko rozrywka dla mężczyzn? ;) Dodatkowo korzystanie z mini quada spalinowego nie zostanie ograniczone czasowo. Tylko od Ciebie i dziecka będzie zależeć, ile czasu poświęcicie na tę niezwykłą zabawę. Gdy skończy się paliwo wystarczy dolać mieszanki i można jeździć dalej. Ponadto zainteresuje Cię zapewne także szeroka oferta naszych quadów dla dorosłych, dzięki czemu będziesz mógł razem z dzieckiem cieszyć się z niesamowitej frajdy, jaką daje wspólna jazda kładami.

Zatem jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić mini quady dla dziecka i jednocześnie dla siebie  we Wrocławiu, właśnie odnalazłeś gotowe rozwiązanie. Ul. Grabiszyńska 30 lub www.skuterymotocykle.pl to niezbędne adresy, byś mógł urzeczywistnić mini quad dla dziecka oraz quad dla siebie :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl