do kasy suma: 0,00 zł

🔥 2% taniej na wszystkie produkty! Wykorzystaj kod: WIELKANOC 🔥

Opcje przeglądania

Motocykle Voge nareszcie w Polsce!

Od niedawna motocykle marki Voge goszczą na rynku polskim. Dla fanów motoryzacji to ogromne wydarzenie, ponieważ motocykle Voge już od kilku lat zwracały uwagę swoją innowacyjnością, zaawansowaną technologią i ciekawym designem. Zainteresowanie okazały nie tylko redakcje motocyklowe, ale też dziennikarze z innych dziedzin, a także sami konsumenci. Dobrą reklamą okazały się europejskie targi motocyklowe. Voge może się poszczycić motocyklami najwyższej jakości, ponieważ ich produkcja jest w pełni zautomatyzowana. Ich dystrybucją w Polsce zajmuje się grupa BMB, która posiada 15 -letnie doświadczenie we współpracy z sieciami i salonami motoryzacyjnymi. Dzięki temu motocykle Voge znajdziesz również w naszym salonie we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 30 lub na stronie internetowej www.skuterymotocykle.pl

Kilka słów o historii motocykli Voge

Prezentując te wspaniałe jednoślady, trudno byłoby pominąć choć kawałka historii z nimi związanej. Przygoda motocykli Voge zaczyna się w 1993 roku, kiedy to powstaje grupa Loncin Industrial Group Co. Ltd. W otworzonej przez Chińczyków fabryce produkowano silniki motocyklowe na zamówienie dużej rzeszy producentów pojazdów. Już w 1999 roku zaczęto produkować motocykle pod własnymi markami. Wysoka jakość podzespołów i dynamiczna produkcja pozwoliły na dalszy rozwój. 12 lat później firma podpisała umowę z BMW odnośnie produkcji silników. Warto wspomnieć, że umowa ta funkcjonuje aż do dziś. Koncern jednak nie próżnował i kolejne dekady poświęcił na rozwój oferty w postaci inwestycji we własne produkty - motocykle, quady, motorowery i skutery. Finalnie podjęto decyzję o wejściu na rynek światowy z produktami najwyższej jakości, oczywiście pod nazwą Voge. Historia pokazuje, ze marka Voge posiada niezłe doświadczenie w produkcji motocykli klasy premium, co z pewnością wzbudza zainteresowanie oraz zaufanie konsumentów. Nie bez powodu Voge funkcjonuje obecnie w 36 krajach na świecie - w tym w Polsce. 

Motocykl marzenie dostępny dla każdego

Trudno nie zawiesić wzroku na nieźle wyglądającym motocyklu o niebanalnych parametrach. Takimi są właśnie motocykle Voge. Choć z początkiem 2021 roku wprowadzono tylko 3 modele: naked 300R, neoklasyk 300AC i turystyczny 300DS w wersji z kuframi lub bez, z pewnością jest co oglądać. Natomiast na europejskim rynku można nabyć obecnie 7 modeli o pojemnościach od 300 ccm do 650 ccm. W ofercie znajduje się również jeden motocykl elektryczny. Marka Voge produkuje motocykle w kilku kategoriach: adventure, sports, classic i naked, co pozwala na zdobycie szerszego grona odbiorców. W planach firmy jest produkcja kolejnych motocykli, wzbogaconych o ciekawe innowacje, między innymi większą pojemność, bo od 800 do 950 ccm. Należy podkreślić, że dotychczasowe modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania podzespołów, a solidnie wyglądające detale są w stanie przyciągnąć niejednego pasjonata motocykli. Do zakupu zachęcają również całkiem przystępne ceny, ponieważ możesz mieć dobrej jakości i przede wszystkim własny motocykl już od 17 tys. zł.   

Marka Voge to bez wątpienia jedna z najbardziej obserwowanych firm motocyklowych. Choć oferta nie jest zbyt rozbudowana, to broni się świetną jakością produktów. Dodatkowym atutem jest gwarancja dostępności części zamiennych do motocykli oraz możliwość bezproblemowego serwisowania dzięki rozbudowanej sieci. Niezwykły, historycznie potwierdzony rozwój i wieloletnie doświadczenie na rynku motocyklowym to chyba najlepsza reklama motocykli Voge. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl