Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Blokady i zabezpieczenia

Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL14-150 Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL14-150
Producent: KOVIX
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej
KŁÓDKA U-LOCK Z ALARMEM 120DB KOVIX KTL14-300 KŁÓDKA U-LOCK Z ALARMEM 120DB KOVIX KTL14-300
Producent: KOVIX
Cena: 199,00 zł
zobacz więcej
Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL16-210 Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL16-210
Producent: KOVIX
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej
KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KAL6 KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KAL6
Producent: KOVIX
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KD6 KOVIX Adapter blokady tarczy hamulcowej KD6
Producent: KOVIX
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY KOVIX KAL6 BLOKADA tarczy z ALARMEM 120dB GRATISY
Producent: KOVIX
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej

Blokady motocyklowe i zabezpieczenie motocykla

Polska jest niestety krajem, jak każdy inny kraj, w którym można trafić na różny patologiczny element,  w tym złodziei. Szczególnie takich, którzy interesują się różnymi rzeczami ruchomymi, a w tej kategorii znajdują się także motocykle i skutery. Mówi się, że „mądry Polak po szkodzie”, jednak lepiej zapobiegać kradzieżom niż później „płakać nad rozlanym mlekiem”. O zabezpieczaniu się „przed” powinno się myśleć w wielu kategoriach życiowych, nie tylko w sytuacjach intymnych. Dlatego też do jednośladów warto kupić zabezpieczenie motocykla bądź skutera. Możemy je znaleźć jako blokada tarczy hamulcowej (blokada motocyklowa, blokada skutera)bądź łańcuchy motocyklowe lub skuterowe, a nawet kłódki U-Lock z alarmem. Oczywiście rodzaje zabezpieczeń motocykla, czy skutera różnią się w działaniu, a co za tym idzie w cenie.

Blokada tarczy hamulcowej

Blokady tarczy hamulcowej jest mocowana na tarczę hamulcową, dzięki czemu efektywnie zabezpieczamy jednoślad i nie musimy ponadto wozić ze sobą ciężkiego łańcucha motocyklowego. Dodatkowo nasze blokady tarczy hamulcowej marki Kovix posiadają alarm, który spokojnie obudzi pół dzielnicy w przypadku majstrowania przy nim. W większości przypadków sam wyjący alarm powinien zniechęcić złodzieja do dalszego działania.

Łańcuch motocyklowy

Łańcuchy motocyklowe nie posiadają alarmu, co może być wadą, gdyż nie podziała to odstraszająco na złodzieja, natomiast ich grubość i wytrzymałość może zniechęcić osobę, która chce ukraść nasz motocykllub skuter, przed dalszym działaniem.

Blokady motocyklowe i zabezpieczenie motocykla na skuterymotocykle.pl

Wśród naszego asortymentu znajdziesz różnego rodzaju zabezpieczenia, które ochronią Twój pojazd przed niepowołanymi rękami. Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą (czy też skutera) powinno być dla Ciebie priorytetem zaraz po jego kupnie. Uważamy, że przeglądając naszą ofertę, jakaś blokada motocyklowa albo blokada skutera wpadnie Ci w oko, dzięki czemu będziesz mógł spać spokojniej ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium