Motocykle Barton Motors istnieją na polskim rynku od 2007 roku. Klientów tej marki znajdziemy w całej Polsce, jednak jedno z ich największych skupisk znajduje się we Wrocławiu. Barton Motors jest jednym z najpopularniejszych importerów skuterów, motorowerów oraz motocykli 125 ccm w kraju. Przed wprowadzeniem danego jednośladu do sprzedaży musi przejść on wymagające testy, co pozwala zapewnić klientom najwyższą jakość i niezawodność produktu.

Barton Motors motocykle spełniają wymagania zarówno zagorzałych miłośników motoryzacji, jak i osób potrafiących docenić praktyczne i ekonomiczne walory jazdy motocyklem. Jest to zasługą ludzi, którzy znają aktualne trendy, pasjonują się motoryzacją od najmłodszych lat, a ponadto są w stanie zaproponowaćunikatowy design, który przyciąga wzrok naszych klientów i także przyczynia się do wybrania właśnie motocykla Barton Motors nad  inne marki.

Motocykl jest najczęściej kupowany, by zaoszczędzić pieniądze w stosunku do samochodu osobowego, a także zaoszczędzić czas na dojazdach. O ile w tej drugiej kwestii posiadanie przez Barton Motors motocykli 125 cmm jest wystarczające dla klientów, którzy chcą przemieszczać się w mieście i na jego obrzeżach, tak stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Tak właśnie jest w motocyklach Barton Wrocław - dobrze oraz przystępnie cenowo. Natomiast, gdyby potrzebna była naprawa bądź wymiana części to nasz serwis znajduje się w samym centrum miasta, przy placu Legionów!

Zapraszamy zatem do naszego autoryzowanego salonu Barton Motors we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 30 lub do składania zamówień telefonicznie lub poprzez nasz sklep internetowy www.skuterymotocykle.pl.

Wasz Dealer Motocykle Barton Motors Wrocław - VISATEX

Barton Hyper - EURO4 - 125cc KUFRY Barton Hyper - EURO4 - 125cc KUFRY
Producent: Barton
Cena: 8 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Barton Cafe Racer - EURO 4 - 125cc Barton Cafe Racer - EURO 4 - 125cc
Producent: Barton
Cena: 5 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Barton Classic - EURO 4 - 125cc Barton Classic - EURO 4 - 125cc
Producent: Barton
Cena: 5 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Barton Blade podstawowy 125cc - EURO 4 Barton Blade podstawowy 125cc - EURO 4
Producent: Barton
Cena: 7 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Barton Blade PRO 125cc - EURO 4 Barton Blade PRO 125cc - EURO 4
Producent: Barton
Cena: 7 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Barton Travel - EURO4 - 125cc Barton Travel - EURO4 - 125cc
Producent: Barton
Cena: 5 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl