Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL14-150
Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: KOVIX
Opis
Kłódka U-Lock z alarmem 120dB KOVIX KTL14-150 czarna
Opis:
Kłódka typu U­-Lock to proste i skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą i uprowadzeniem pojazdu. Dzięki wzmacnianemu pałąkowi o średnicy 14 mm motocykl może być złączony z elementem otoczenia, np. barierką lub latarnią. Kłódka wyposażona jest alarm o natężeniu dźwięku 120 dB, a dzięki wodoodpornym podzespołom elektrycznym działa niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych. Kłódka KTL14­ wyposażona jest  w długo pracującą i przyjazną dla środowiska litową baterię.
Atuty:
  • wbudowany alarm
  • solidny pałąk o średnicy 14mm
Dane Techniczne:
  • średnica prętu: Φ 14
  • długość zapięcia: 150 mm
  • całkowita długość: 194 mm