GOES

Goes jest międzynarodową grupą specjalizującą się w projektowaniu, rozwoju oraz dystrybucji ATV (quadów, kładów) oraz akcesoriów. Marka GOES, rozpoznawana na całym świecie. Goes ulepszał swoje osiągnięcia prze lata przez wysoce wyspecjalizowaną grupę pracowników i stał się jednym z liderów na międzynarodowym rynku pojazdów all-terain vehicles ATV / kładów / quadów.

Goes czyli europejska przygoda

Zespół produkcyjny Goesa optymalizuje jakość i niezawodność każdego z ich quadów, gwarantując wydajność oraz doskonały stosunek jakości do ceny na rynku ATV. Marka Goes jest mocno osadzona w krajach europejskich ale i również poza granicami UE, sieć osiąga łącznie więcej niż 1240 dystrybutorów w ponad 20 krajach.

Kultura i wartości firmy GOES to klucz reprezentujący markę, którą cały czas budują. Według zespołu GOES przejrzystość w stosunku do klientów jest kluczem do stworzenia społeczności fanów jazdy off-road.

Kłady Goes na śnieżnej Islandii

Więcej niż marka, GOES to przede wszystkim społeczność.

Kierując się silnymi wartościami, takimi jak przejrzystość wobec klientów, marka Goes zdołała stworzyć prawdziwą społeczność wśród swoich użytkowników. Wielu z nich uczestniczyło w torze Mao Xian, wydarzeniu, które stało się fenomenem założonym przez Goesa, a teraz jest częścią światowego dziedzictwa nowych przygód. Wydarzenie to zgromadziło użytkowników Goes w Chinach, którzy musieli oswoić wydmy, skaliste ścieżki i przytłaczające upały pustyni Gobi, a nawet prowincji Gansu.

Epicka przygoda, w której żyje się tylko raz w życiu!

Wyścig Mao Xian, epicka przygoda, którą przezywa się tylko raz w żcyiu!

Przeżywaj przygody które doświadcza się raz w życiu, od teraz codziennie z Goes!

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl