Quady dla dzieci i nastolatków - poradnik jak wybrać odpowiedniego kłada? 2
Quady dla dzieci i nastolatków - poradnik jak wybrać odpowiedniego kłada?

Quady

Quady (inaczej kłady) to bardzo proste pojazdy, przynajmniej w porównaniu do aut czy motocykli. Można nimi jeździć po różnych terenach, a biorąc pod uwagę cztery koła, o wiele trudniej o wywrócenie się niż na jednośladzie. Są oczywiście quady przeznaczone dla dorosłych, jednak my chcemy przedstawić quady dla naszych najmłodszych pociech, czyli quady dla dzieci.

Quad dla dzieci i nastolatków - jakie quady na jaki wiek? Pojemność silnika, cale kół, typy quadów.

Typ silnika:

 • Silniki elektryczne - ciche i ekologiczne i nie wydalające z siebie spalin a więc i również zapachów. Przeznaczone dla najmłodszych dzieci w szczególności, tych które nie lubią intensywnych zapachów i dźwięków.
 • Mini quady dla dzieci z silnikiem 2T 2 suwowym typu pocket bike, bądź też bardziej po polsku mini kłady to pojazdy typowo przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Silniki takie szybko się eksploatują ale za to są bardzo tanie w wymianie lub naprawie. Koszt całego silnika to około 250zł, a części zamiennych to koszt około 10, 20, 30, 40zł. Tak tani silnik sprawia, że wszystkie mini quady są w bardzo przystępnych cenach.
 • Quady 4T z pełnowymiarowym silnikiem 4 suwowym są przeznaczone dla starszych dzieci i nastolatków i mogą stanowić idealny prezent na komunię i starczyć na wiele lat jazdy aż po wiek nastoletni dzieci. Ostatnie w kolejności są quady dla typowych nastolatków i mogą być użytkowane w miarę rośnięcia również przez dorosłych, są to zawsze quady z wytrzymałym silnikiem 4T. 

Pojemność silnika:

 • Przyjęliśmy, że dla dzieci do 3 bądź 6 lat najlepsze będą mini kłady dla dzieci o pojemności do 50ccm, natomiast
 • dla dzieci od 7 do 10 lat bardziej odpowiednie będą quady o pojemności 70cc, 90cc i 110cc.
 • Quady 125 cc będą natomiast dobre dla dzieci od 8 do nawet 15 roku życia
 • Ostanie w kolejności są quady 150cc i są one dobre dla nastolatków od mniej więcej 13 roku życia i będą dla nich również dobre gdy przekroczą 18 rok życia i staną się dorosłymi.

Typy quadów:

 • quady przeprawowe - mają węższy rozstaw osi, są obrurowane za pomocą licznych bagażników i zderzaków, nadają się na dłuższe wyprawy off-road również w bagnistych, zarośniętych terenach.
 • quady sportowe - maja szerszy rozstaw osi, przez co zwiększa się ich przyczepność podczas szybkiej jazdy w szczególności na zakrętach.Są niżej osadzone - przeznaczone bardziej do jazdy wyścigowej niż do jazdy po błocie i gąszczach.

Typ odpalania kładów:

 • pull start - odpalanie szarpakiem w większości typu easy start czyli takim którego łatwo się ciągnie. Ten typ odpalania jest stosowany tylko w niektórych mini quadach i jest odpowiedni dla najmłodszych dzieci w obawie, żeby nigdy nie odpaliły sobie same pojazdu podczas nawet chwilowej nieobecności rodzica. Quady takie mogą ale nie musza mieć świateł ponieważ nie zawsze jest w nich montowany akumulator.
 • E start - odpalanie rozrusznikiem elektrycznym za pomocą przycisku. Rozrusznik jest to podzespół silnika który jest przypięty kablem do akumulatora i za pomocą pobieranej z niego energii odpala nam pojazd na przycisk. Wszystkie quady odpalane na rozrusznik posiadają również światła i większa część z nich również pilot zdalnego wyłączania pojazdu przez rodzica w przypadku jakiegoś niebezpieczeństwa lub zbyt dużego oddalenia się dziecka od rodzica. Dodatkową informacją jest na pewno informacja o prądnicy. W mini quadach 2T takiej prądnicy nie ma - w związku z tym odpalanie quada każdorazowo zużywa energię z akumulatora, po pewnym czasie akumulator taki który nie jest zasilany energią z prądnicy będzie rozładowany. Trzeba będzie go więc podładować albo ladowarką dołączoną do quada w zestawie albo prostownikiem. We wszystkich quadach 4T występuje zarówno rozrusznik jak i prądnica, która na bieżąco podładowywuje akumulator.

Wielkość opon ma ogromne znaczenie:

Wszystko zależy od wielkości opon czyli czy będę mieć 4, 6, 7, 8 cali czy 10 cali.

 • Quady z oponami 4" są dobre dla najmniejszych dzieci do 4 roku życia.
 • Quady z oponami 6" są dobre dla dzieci od 4 do 6 roku życia.
 • Quady z oponami 7" będą dobre dla dzieci od 7 do 11 roku życia
 • Kłady z oponami 8" będą od 9 do nawet 15 roku życia, aczkolwiek niektórymi quadami na 8" oponach jeżdżą nawet dorośli tak jak np. quadem Varia 008/8.
 • Kłady z oponami 10" będą dobre tylko dla nastolatków od około 13 roku życia i będą dla nich również dobre gdy przekroczą 18 rok życia i staną się dorosłymi.

Oczywiście trzeba indywidualnie podchodzić do każdego dziecka i nastolatka, ponieważ każde inaczej rośnie, ma inną wagę, więc możliwe, że nawet dla sześcioletniego dziecka będzie pasować quad dla dziecka o pojemności 125ccm. Oczywiście serdecznie zapraszamy rodziców z ich pociechami do naszego salonu na Grabiszyńskiej 30 we Wrocławiu, aby dziecko mogło bezproblemowo samo zobaczyć swojego przyszłego quada, aby mogło usiąść na nim i przymierzyć się do niego. Jest to bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego modelu kłada dla dziecka

Skrzynia biegów w kładach - jaką wybrać idealnie dla twojego dziecka.

Skrzynie biegów w quadach dzielimy na 3 typy.

 • Skrzynia w pełni automatyczna, występuje we wszystkich mini quadach oraz w części quadów dla starszych dzieci, oraz w quadach dla nastolatków i nawet dla dorosłych. W mini quadach automatyczna skrzynia biegów jest bez wstecznego biegu, we wszystkich quadach 4 suwowych tzn. większych automatyczna skrzynia biegów jest w wersji 1+1 czyli bieg do przodu i bieg do tyłu. Taka skrzynia biegów jest najprostsza w obsłudze, dlatego też jest montowana we wszystkich mini quadach i wielu quadach dla starszych dzieci , aby nikt nie mia problemu z obsługą quada przez skrzynie biegów.
 • Skrzynia półautomatyczna, występuje już tylko i wyłącznie w quadach 4T czyli 4 suwowych. Quad posiada przeważnie 3 biegi do przodu i 1 do tyłu czyli 3+1, ale nie posiada sprzęgła w postaci dźwigni sprzęgła, którą trzeba każdorazowo przyciskać aby móc zmienić bieg. Co to oznacza? Że biegi zmienia się tylko i wyłącznie za pomocą nogi, nie trzeba martwić się o to, że może zgasnąć silnik, ponieważ zapomniało się wysprzęglić silnik sprzęgłem. Taka skrzynia jest znacznie prostsza w obsłudze od skrzyni w pełni manualnej ale jest już zaczątkiem nauki obsługiwania w pełni manualnej skrzyni biegów. Dodatkowo porównując skrzynię półautomatyczną i automatyczną, skrzynia półautomatyczna jest lepsza od tej drugiej w tym, że można kontrolować ilość obrotów. Oznacza to, że podczas jazdy po bagnistych terenach, jeździe pod delikatną górkę w quadzie z półautomatyczną skrzynią biegów możemy zredukować bieg i jechać na 1 ( jedynce ), przez co quad będzie miał więcej mocy aby przejechać trudny odcinek drogi. W quadzie z automatyczną skrzy nią biegów nie mamy takiej możliwości, a więc quady takie mogą zwalniać na trudnych odcinkach.
 • Skrzynia manualna,  najbardziej wydajna oraz najtrudniejsza w obsłudze - w szczególności dla dzieci, które mogą jeszcze nie mieć rozwiniętej tak bardzo koordynacji ruchowej. Taka skrzynia biegów polecana jest dla wprawionych w jeździe dzieci , które jeździły już wcześniej na mniejszych quadach, lub polecana jest dla nastolatków które znacznie szybciej załapią technikę obsługiwania się z taką skrzynia biegów.

Bezpieczeństwo podczas jazdy quadem.

Kłady dla dzieci - o czym warto wiedzieć - bezpieczeństwo podczas jazdy?

Quad dla dziecka nie jest typową zabawką, jak gra video, czy klocki Lego. Dlatego zaleca się być przy dziecku podczas jazdy quadem, aby w razie gdyby coś się stało dziecku, można było od razu zareagować. Ważne jest, by rodzic przekazał dziecku, że jeżdżąc quadem trzeba uważać i przykładowo wchodzić w zakręty bez gazu, inaczej dziecko spotka wywrotka. Kolejnym niebezpieczeństwem, przed którym rodzice muszą ostrzec swoje pociechy to podjeżdżanie pod ostre wzniesienia i góry. Mini quady z silnikiem pocket bike 50cc i quady 125cc nie mają napędu na 4 koła,  posiadają tylko i wyłącznie napęd na tylnią oś, w związku z tym podczas podjeżdżania pod wysokie góry quady tracą przedni środek ciężkości i mogą wywrócić się do tyłu. Do jazdy po górah i wysokich wzniesieniach służą tylko i wyłącznie pełnowymiarowe quady dla dorosłych z napędem 4x4. Kolejną rzeczą, której powinni pilnować rodzice to aby ich dzieci nie jeździły po wydmach, plażach, piaszczystych terenach ponieważ quady w takich miejscach łatwo się zakopią lub przewrócą. Prosimy również, aby rodzice pilnowali żeby ich dzieci nie jeździły w niebezpiecznych lub zakazanych terenach jak np. lasy, tereny dawnych kopalni, żwirownie, glinianki. Najlepiej jeśli rodzic zanim pozwoli jeździć dziecku w danym miejscu dokładnie je pozna i zbada czy nie ma na nim żadnych niebezpieczeństw takich jak: niewidoczne ogrodzenia ze sznurka lub żyłki, studnie, otwory kanalizacyjne, niewidoczne z daleka pnie, rowy. Zalecamy też używania zrywki bezpieczeństwa ( na wyposażeniu w każdym mini quadzie oraz niektórych większych quadach) będącą zabezpieczeniem, że gdy dziecko spotka wywrotka, silnik zostanie automatycznie wyłączony. Ostatnim ważnym elementem jest możliwość ograniczenia prędkości - dowiedzą się państwo jak ograniczyć prędkość swojemu dziecku z instrukcji obsługi którą dostarczamy przy zakupie każdego pojazdu. Każdy model ma ponadto różnej wielkości opony oraz typ bieżnika, co też przełoży się na jakość, doznania i wygodę podczas jazdy. Opony z bardziej agresywnym bieżnikiem nadają się do jazdy w bardziej bagniste i strome miejsca, wielkość opon ma również znaczenie zbyt mała wielkość opon w stosunku do wagi powoduje mniejszą przyczepność quada w szczególności podczas skręcania. Opony z bieżnikiem szosowym czyli gładkie nadają się do jazdy tylko i wyłącznie do jazdy po utwardzonej powierzchni, osiągają lepsze wyniki jeśli chodzi o prędkość jazdy. Można je znaleźć w kładach sportowych.

Dodatkowe wyposażenie quadów zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy:

 • zrywka bezpieczeństwa - jeden koniec przymocowany jest do quada, drugi do dziecka. Podczas ewentualnej wywrotki, zabezpieczenie to zostaje oderwane od quada i automatycznie go wyłącza.
 • ogranicznik prędkości - na wyposażeniu każdego mini quada i większości quadów większych. Przykręcając pewną śrubkę zmniejszamy dziecku prędkość maksymalną w quadzie z jaką będzie się mógł poruszać.
 • prędkościomierz - pozwala zobaczyć z jaką prędkością się poruszamy, czasami podczas jazdy można nie mieć wyczucia jak szybko się jedzie
 • licznik motogodzin - pozwala kontrolować nam czas pracy silnika oraz jest to nam potrzebne do robienia przglądów gwarancyjnych quadów z licznikiem motogodzin.
 • lusterka - pozwalają śledzić dziecku to co dzieje sie za nim, są szczególnie przydatne jeśli dziecko chce jeździć w grupie z innymi osobami i na bieżąco musi kontrolować to co dzieje się z innymi uczestnikami jazdy
 • handbary - osłony na ręce, są przydatne jeśli dziecko będzie jeździło po terenach gdzie występuje wysoka roślinność i może uszkodzić sobie nimi skórę dłoni
 • beadlocki - osłony na felgi wykonane z twardego tworzywa. Są przydatne jeśli chce się jeździć po grząskich, bagnistych terenach z niskim ciśnieniem atmosferycznym w oponach. Beadlocki służą temu aby opony nie zsunęły się z felg przy niskim ciśnieniu.
 • hamulce tarczowe zamiast bębnowych - zwiększają skuteczność hamowania, szczególnie polecane osobom które są bardziej wprawione w jeździe quadem i jeżdżą nim szybciej i sprawniej. Hamulce tarczowe w takim przypadku zwiększają skuteczność i szybkość hamowania.
 • tylne oparcie - quady wyposażone w tylne oparcie są przeznaczone do jazdy quadem we dwoje, tylne oparcie pomaga zachować komfort i bezpieczeństwo jazdy tylnemu pasażerowi, ma on wtedy dodatkowe zabezpieczenie przed spadnięciem z quada.
 • bagażniki i zderzaki - przydają się w quadach przeprawowych nastawionych na dłuższe wycieczki off-road, można do nich przymocować pakunki z piciem, żywnością i innymi potrzebnymi rzeczami, zderzaki są oczywiście na wyposażeniu każdego quada, ale różnią się one między sobą wielkością i jakością materiału z którego zostały wykonane.
 • pilot bezpieczeństwa - montowany tylko w quadach z rozrusznikiem ale nie zawsze. Pozwala on na zdalne wyłączenie quada przez rodzica, który widzi, że jego dziecko oddaliło się za daleko lub wpadnie w niebezpieczeństwo.
 • Bardzo ważne jest również zadbanie o odpowiedni ubiór dziecka. Specjalne ochraniacze na kolana i łokcie, buzery, kaski, gogle, rękawice, buty nie są oczywiście na wyposażeniu żadnego quada, tylko trzeba za nie zapłacić osobno ale na pewno zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy dziecka. Warto więc zainwestować w bezpieczeństwo swojej pociechy. W naszym salonie znajdą państwo cały szereg ubrań i akcesoriów ochronnych dla dzieci. 

Jak wybrać quada?

 1. Określ wiek dziecka lub nastolatka oraz jego wzrost na tle rówieśników - wszystkie podane wyżej przedziały wiekowe są zrobione dla uśrednionych wzrostów dzieci, jeśli twoje dziecko jest znacznie wyższe od rówieśników możesz wybrać quada dla wyższej grupy wiekowej, jeśli niższe - analogicznie na odwrót.
 2. Określ umiejętności jazdy dziecka względem wyboru skrzyni biegów.
 3. Określ przeznaczenie quada - czy dziecko będzie się nim ścigać czy jeździć na długie wycieczki w bagniste tereny.
 4. Określ czy dziecko nie boi się hałasu i zapachu spalin - jeśli tak, polecamy wtedy wybór quadów lub Buggy elektrycznych, jeśli natomiast nie - qybór quada spalinowego jest idealny.
 5. Określ stopień zaawansowania dziecka w jeździe quadem, jeśli jest mniej zaawansowane możesz wybrać tańszą markę quada z niższej półki jakościowej, jeśli natomiast jest to dziecko które jeździ praktycznie wyczynowo postaw na najwyższą jakość - (quady droższe) aby uniknąć problemów z naprawami. Dzieci które jeżdżą wyczynowo bardzo szybko eksploatują quady niskiej jakości a ty będziesz miał problem z naprawami.
 6. Dla mini quadów można również określić czy chcemy aby dziecko same mogło odpalać pojazd ( rozrusznik - E-start ) czy nie ( szarpak - pull-start)

Przykładowe quady dla konkretnych odbiorców:

W naszej ofercie znajdą się i kłady dla dzieci powyżej 7 lat, a także mini kłady dla dzieci poniżej tego wieku. Wśród naszych pojazdów można znaleźć najlepsze kłady dla dzieci na benzynę ale i również quady elektryczne. Poniżej prezentujemy dla Ciebie przykładowe quady dla odpowiednich grup wiekowych oraz wymagań odbiorców. Wystarczy kliknąć w zdjęcie quada bądź jego tytuł. 

Mini

MINI QUAD YD M4/4 50CC PULL-START < 4LAT

 Mini quad odpowiedni dla najmłodszych dzieci do około 4 / 5 roku życia. Dziecko nie może bać się hałasu silnika ani spalin.

MINI QUAD YD M4/4 50CC PULL-START < 4LAT

 

MINI QUAD LIYA M7/6 ELEKTRYCZNY 800W 6" WYSOKA JAKOŚĆ!

 Mini quad odpowiedni dla najmłodszych dzieci od 3 do 6 roku życia. Nie wytwarza spalin i w dodatku jest cichy, będzie odpowiedni dla każdego dziecka w tym wieku. Minus takiego quada to ograniczony czas jazdy około 3h.

MINI QUAD LIYA M7/6 ELEKTRYCZNY 800W 6

 

MINI QUAD M9/6 50CC YD E-START

Mini quad przeprawowy odpowiedni dla dzieci które chcą jeździć po nierównym terenie i podchodzą do jazdy bardziej rekreacyjnie. Kładzik posiada rozrusznik elektryczny w związku z tym dziecko może sobie go same odpalić, gdy zgaśnie ale również samo w domu, dlatego proszę chować przez dziećmi kluczyki do quada po skończonej zabawie. Quadzik taki przeznaczony jest dla dzieci, które nie boją się hałasu ani zapachu spalin.

MINI QUAD M9/6 50CC YD E-START

 

MINI QUAD M10/6 50CC PULL-START

Mini quad sportowy idealny dla dziewczynek ( chodź nie tylko bo prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się różu :-), które będą jeździć po utwardzonej drodze. Opony sportowe zapewnią szybkie osiągi. Quad ten nie posiada rozrusznika więc np. 4 letnie dziecko nie odpali sobie go same. Quadzik taki jest przeznaczony dla dzieci, które nie boją się hałasu silnika i spalin.

MINI QUAD M10/6 50CC PULL-START

Wszystkie mini quady dostępne są tutaj. Warto także zainteresować się mini crossem dla dziecka.

 

Quady dla dzieci powyżej 7 roku życia

W tej kategorii wybór jest o wiele większy. Quady dla dzieci powyżej 7/8 lat mają silniki 4T o pojemności 90cc, 110cc lub 125 ccm (z opcją blokady, pilota i zrywki). Mamy dostępne wersje PRO i zwykłe oraz mnóstwo wersji stylistycznych. Ponadto jest możliwość wyboru wielkości kół pomiędzy 7- i 8-calowymi oraz 10". wybór jest również w typie skrzyni biegów. 

Quady z oponami 7" będą dobre dla dzieci od 7 do 11 roku życia:

 

QUAD BERETTA KIDS 125CC 7" AUTOMAT

Pośredni, wysokiej jakości quad idealny dla dzieci, które wyrosły już z mini quadów z silnikiem pocket bike i muszą się przesiąść na coś większego. Quad co prawda ma spory silnik 125cc, ale ma wszelkie udogodnienia dla małych dzieci które co dopiero skończyły jazdę na mini quadach z 6" oponami. A więc Beretta Kids ma 7": opony z uniwersalnym terenowo-szosowym bieżnikiem, skrzynię w pełni automatyczną z biegiem wstecznym (1+1), która jest bardzo prosta w obsłudze dla 7 letniego dziecka. Oprócz tego quad posiada na wyposażeniu zrywkę bezpieczeństwa, którego nie ma każdy quad w tej klasie silnika. Posiada również rozrusznik który pozwoli już starszemu dziecku samemu odpalić quada. Na wyposażeniu są również handbary i beadlocki.

QUAD BERETTA KIDS 125CC 7

 

QUAD KXD PHYTON 006/7 125cc

Bardzo popularny i tani quad przeprawowy od firmy KXD. 7 calowe opony pozwalają użytkować quad już przez bardzo młode około 7 / 8 letnie dzieci i starczy im do około 12 lat. Quad posiada automatyczną skrzynię biegów oraz bieg wsteczny (1+1), która jest niesamowicie prosta w obsłudze w szczególności dla tak młodych użytkowników quadów. Po prostu dodajesz gazu lub hamujesz. Quad posiada na wyposażeniu alarm z funkcją start-stop, dzięki któremu rodzic może z daleka wyłączyć quad w razie tarapatów dziecka lub gdy oddali się za daleko. Quad posiada również ogranicznik prędkości.

QUAD KXD PHYTON 006/7 125CC AUTOMAT

 

QUAD APOLLO GRIZZLY GRYZLI 110CCM 7" AUTOMAT

Bardzo wysokiej jakości, przeprawowy quad dla dzieci i młodzieży Apollo Gryzli 110cc z rozrusznikiem, terenowymi markowymi oponami 7", prędkościomierzem, bagażnikami do których można coś przymocować, beadlockami na felgach oraz osłonami rąk (handbarami). Bezpieczeńswto quada zapewniają hamulce tarczowe.

Ze względu na opony 7 calowe polecany jest dla dzieci od już 7 roku życia, a przez to, że ma dość sporą ramę i maskę wystarczy nawet do 12-13 roku zycia.

QUAD APOLLO GRIZZLY GRYZLI 110CCM 7

 

Kłady z oponami 8" będą od 9 do nawet 15 roku życia, aczkolwiek niektórymi quadami na 8" oponach jeżdżą nawet dorośli tak jak np. quadem Varia 008/8.

 

QUAD YD VARIA 008/8" PREMIUM 125ccm półautomat

Ten duży quad z 8" oponami est odpowiedni dla dzieci od 9 roku życia i starczy im na bardzo długo, tak naprawdę Varie kupują nawet dorosłe osoby. Jest to quad o dużej ramie i masce. Jest on bestsellerem poprzednich lat, ponieważ w przystępnej cenie można nabyć dużego i dobrze wyposażonego quada (lusterka, handbary, prędkościomierz, tylnie oparcie, zrywka bezpieczeństwa, hamulce tarczowe) z półautomatyczną skrzynią biegów. Skrzynia taka jest odpowiednia w stopniu trudności obsługi dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Quad ten co roku sprzedaje się genialnie jako prezent na komunię.

QUAD YD 008/8 PRO AUTOMAT / PÓŁAUTOMAT VARIA WARIA

 

QUAD APOLLO BIGBORE 8" 125CC PÓŁAUTOMAT

Wysokiej jakości sportowy quad dla dzieci i nastolatków w wersji super wyposażonej. W kładzie Bigbore znajdują się handbary (osłony na ręce), beadlocki (osłony na felgi), prędkościomierz, tylni bagażnik, hamulce tarczowe, oświetlenie LED, opony z agresywnym bieżnikiem. Ze względu na opony 8" oraz łatwą w obsłudze półautomatyczną skrzynię biegów mogą nim jeździć już dzieci od około 9 roku życia do nawet 15 roku życia.

 QUAD APOLLO BIGBORE 8

 

Kłady z oponami 10" będą dobre tylko dla nastolatków od około 13 roku życia i będą dla nich również dobre gdy przekroczą 18 rok życia i staną się dorosłymi.

 

QUAD BERETTA 150CC TURBO Z CHŁODNICĄ OLEJU PÓŁAUTOMAT

Quad BERETTA turbo – jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Wyposażony jest w najmocniejszy silnik z chłodnicą oleju, który łączy niezawodność i dobre osiągi. Półautomatyczna skrzynia biegów 3+1 zapewnia komfort podczas jazdy. Na wyposażeniu quada znajduje się reflektor przedni LED, beadlocki, wilofunkcyjny podświetlany licznik digital, hamulce hydrauliczne tarczowe.

QUAD BERETTA 150CC TURBO Z CHŁODNICĄ OLEJU PÓŁAUTOMAT

Wszystkie quady o pojemności 125ccm i więcej dostępne są tutaj

 

Jak widać, wybór quada dla dziecka nie jest tak oczywisty. Każdy model quada ma jakieś swoje mocne strony. Już chociażby tak prozaiczna rzecz jak bagażnik – można wybrać quad dla dziecka bez bagażnika, z jednym bagażnikiem albo z dwoma. Ponadto oczywiście wybór wielkości kół też ma znaczenie, jak i kolor, który dla dziecka może być bardzo istotny. Oczywiście zachęcamy do tego, aby przyjść z dzieckiem, obejrzeć quady, niech dziecko przymierzy się do quadów, a ostatecznie zostanie wybrany najlepszy kład dla dziecka :)

 

Zapraszamy serdecznie na Grabiszyńską 30 we Wrocławiu :)

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (2)

23 lipca 2020

Witam jest możliwość wysyłki?

1 listopada 2020

Mój syn ma właśnie ten model https://moto-pelikan.pl/50ccm/mini-quad-yd-m9-6-49cc-e-start/ U nas sprawdza się świetnie. Teraz poszukujemy nowego modelu, tak że Twoje zestaweinie jak najbardziej się przyda.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium