Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W 1963 roku razem z Honda Corporation rozpoczęła się działalność Kwang Yang Motor Company, czyli wytwórni Motocykli Kymco. Ów wytwórnia przez 30 lat zajmowała się produkcją motocykli i skuterów na licencji Hondy oraz dostarczała części motocyklowe, silnikowe oraz samochodowe dla fabryk Hondy z Japonii. Od 1993 roku wszystkie pojazdy z wytwórni są oznakowane marką Kymco, natomiast technologie Hondy są podstawą dla technologii używanych przez Kymco. Obecnie Kymco to największy tajwański producent skuterów, motocykli i części do samochodów Honda oraz motocykli Honda i pojazdów ATV. Jest to niezaprzeczalny pokaz siły oraz wielkości tej marki.

Od Kymco motocykle 125ccm mogą się pochwalić pod względem jakości i technologicznego zaawansowania, co stanowi mocny argument w konkurowaniu z motocyklami, które pochodzą z japońskich wytwórni cieszących się ogromną renomą. Jest to spowodowane tym, że motocykle Kymco są mocno „brane pod lupę”. Niezaprzeczalnie wysoka  jakość, która przewyższa normy i standardy międzynarodowe – tak skrótowo możemy powiedzieć o motocyklach Kymco.

To, co skłoniło naszych klientów do zakupu motocykli Kymco to to, że dostarczamy towar o wysokiej jakości, bardzo dobrej trwałości oraz bardzo dynamiczny. Motocykl Kymco Wrocław – pomożemy Ci podczas wyboru Twojego motocykla.

Jeżeli pragniesz mieć swój wymarzony motocykl Kymco to zapraszamy do naszego salonu Kymco we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 30, do naszego sklepu internetowego www.skuterymotocykle.pl bądź do kontaktu telefonicznego 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium